Kurs instrukora rekreacji ruchowej w specjalności fitness-ćwiczenia siłowe

Nowy kurs

Nowy system kształcenia – nowa cena!

Trwa nabór na kolejny kurs w edycji jesiennej

Startujemy 16 września. Możesz jeszcze do nas dołączyć. Zadzwoń tel. 518 640 702 a dowiesz się szczegółów. 

KURSY BEZPŁATNE DLA OSÓB BEZROBOTNYCH –> Zapytaj w swoim Urzędzie pracy o możliwość finansowania kursów – posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych

To kurs dla Ciebie.

Chcesz zostać instruktorem na siłowni – zgłoś się do nas a otrzymasz bardzo dobre przygotowanie do tego zawodu. Kształcimy zgodnie z zasadami Sektorowej Ramy Kwalifikacji Zawodowej. Nasi wykładowcy to uznani i doceniani trenerzy z wieloletnia praktyką.

Nasz kurs to ponad 150 godz. praktycznych i teoretycznych. Przy takiej ilości godzin na pewno uzyskasz odpowiednią wiedzę, umiejętności i kwalifikacje.

Naszych instruktorów poszukują pracodawcy. Pośredniczymy w kontaktach pracodawca – kursant.

Toruński Związek TKKF prowadzi kolejny nabór na  kurs instruktora rekreacji ruchowej w specjalności fitness-ćwiczenia siłowe.
Kurs instruktora fitness – ćwiczenia siłowe daje możliwość legalnego zatrudnienia m.in. w: związkach sportowych, ośrodkach sportu i rekreacji, ośrodkach kultury, różnego rodzaju klubach sportowych i rekreacyjnych, a także klubach komercyjnych. Ponadto osoba posiadająca ww. kurs może współpracować przy wszelkiego rodzaju projektach unijnych, przy których wymagane jest wykazanie przez instruktora uprawnień zawodowych.
Koszt kursu:

  • 800 zł część specjalistyczna
  • 300 zł część ogólna
  • 500 zł dla absolwentów KOMSz
  • + 30zł za każdą z legitymacji (wydajemy w języku polskim i na życzenie kursanta w języku angielskim).
    Każdy z instruktorów RR może przystąpić do następnej specjalności, gdzie ma zaliczoną część ogólną i wtedy koszt kursu to 500zł.

Wszystkich chętnych zapraszamy!
Zgłoszenia za pomocą formularza  (do pobrania na str. www.maraton.pl)
Kontakt:
Toruński Związek TKKF
87-100 Toruń, ul. Szosa Chełmińska 75
tel. 56/65-22-168, lub 56/62-10 028 lub 518 640 702
www.maraton.pl
e-mail: tkkf@maraton.pl

Kurs zawodowy, legitymacje wydaje Krajowy Ośrodek Metodyczno – Szkoleniowy TKKF, twórca Sektorowej Ramy Kwalifikacji w Sporcie zatwierdzonej przez Instytut Badań Edukacyjnych.

10% zniżki dla studentów.