Wtorek

Racjonalne żywienie

I. Aerobic i inne formy gimnastyki

1. Zumba Gold (po wcześniejszym umówieniu tel. 697 707 048 lub 56/622-56-64 w 50) MSM Klub „Kameleon”, ul. Tuwima 9 w godz. 11.15 – 12.15

2. gimnastyka dla seniora (po wcześniejszym umówieniu tel. 697 707 048 lub 56/622-56-64 w 50) MSM Klub „Kameleon”, ul. Tuwima 9 w godz. 9.00 – 9.45 oraz 10.00 – 10.45

3. aerobic dla pań (po wcześniejszym umówieniu tel. 697 707 048 lub 56/622-56-64 w 50) MSM Klub „Kameleon”, ul. Tuwima 9 w godz. 19.00 – 19.45 oraz 20.00 – 20.45

4. zajęcia ruchowe dla dzieci z elementami gimnastyki korekcyjnej 3-6 lat (po wcześniejszym umówieniu tel. 697 707 048 lub 56/622-56-64 w 50) MSM Klub „Kameleon”, ul. Tuwima 9 w godz. 17.00 – 17.45
5. fitball (po wcześniejszym umówieniu tel. 506 387 259) „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o., ul. Solankowa 77, godz. 17.30
6. indoor cycling (po wcześniejszym umówieniu tel. 506 387 259) „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o., ul. Solankowa 77, godz. 20.00
7. rytmika dla dzieci do lat 4 (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/659-93-90) Żłobek Miejski nr 2, ul. Piskorskiej 9, w godz. 10.40 – 11.45

8. zajęcia grupowe wg grafiku www.bluefitness.pl – 5 osób (po wcześniejszym umówieniu tel. 503 720 160) Bella Line Wellness Centrum Wrzosy, ul. Orląt Lwowskich 9-11, w godz. 8.00 – 16.00

9. relaksacja, technika oddechowa, medytacja (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/655-45-82 lub 601 923 455) Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Św. Katarzyny 4/2 w godz. 18.00 – 19.00, oprócz 3 maja

10. ćwiczenia rehabilitacyjne wg programu „Stop dolegliwościom kręgosłupa” (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia

11. ćwiczenia rehabilitacyjne wg programu „Zdrowe stawy” (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnieni

12. ćwiczenia dla grupy kardiologicznej (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931 p. Janusz Danielczyk) Fitness Klub TKKF, ul. Wojska Polskiego 43/45, godz. 12.30

13. taniec w kręgu (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/62-308-72 lub 697 707 086) MSM Klub „Sobótka”, wspólnie ze Stowarzyszeniem „Żyć lepiej”, ul. Wojska Polskiego 43/45, w godz. 11.30 – 12.30

 

II. Siłownie

1. mini siłownia dla pań (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/62-10-028) Fitness Klub TKKF, ul. Wojska Polskiego 43/45 w godz. 10.00 – 12.00

2. siłownia – (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/66-34-934) Studio Rekreacji dla Pań „Bella – Line”, ul. Sukiennicza 4 w godz. 11.00 – 14.00

3. siłownia – 5 osób (po wcześniejszym umówieniu tel. 503 720 160) Bella Line Wellness Centrum Wrzosy, ul. Orląt Lwowskich 9-11, w godz. 8.00 – 16.00

III. Hale i boiska sportowe, baseny

1. zajęcia rekreacyjne podstaw karate tradycyjnego i podstaw samoobrony dla dzieci (po wcześniejszym umówieniu tel. 507 149 719) Akademicki Klub Karate Tradycyjnego zajęcia odbywać się będą na Hali Sportowej Arena ul. Bema o godz. 17.00

2. nordic walking (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/610-21-28) Dom Kultury Górsk, ul. Leśna 13/1, w godz. 11.00 – 12.30

3. karate dla przedszkolaków Klub Karate Shotokan „Dojo Toruń”, ul. Lecha 5/7 tel. 601 919 641 w godz. 17.30 – 18.30

4. karate dla dorosłych Klub Karate Shotokan „Dojo Toruń”, ul. Lecha 5/7 tel. 601 919 641 w godz. 19.15 – 20.30

5. full contact karate + 16 Klub Karate Shotokan „Dojo Toruń”, ul. Lecha 5/7 tel. 601 919 641 w godz. 20.30 – 22.00

6. treningi  Krav Maga dla dorosłych  (po wcześniejszym umówieniu tel. 600 027 338) Krav Tor Ośrodek Szkolenia samoobrony KRAV MAGA Kotowski  Zbigniew ul. Kusocińskiego 12/40, zajęcia odbywać się będą w Gimnazjum nr 2, ul. Pająkowskiego 44 godz. 18.00

7. nordic walking (po wcześniejszym umówieniu w dniu zajęć tel. 56/ 648-68-55) SM „Na Skarpie”, Klub „Zodiak, ul. Wyszyńskiego 6, w godz. 17.00 – 19.00

8. Bieg po zdrowie dla dzieci i rodziców Przedszkole Miejskie nr 2, ul. Stawisińskiego 7 w godz. 15.00, tylko w dniu 24 maja

9. taekwondo olimpijskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych (po wcześniejszym umówieniu tel. 690 927 994) Klub Sportowy CENTURIA Tae Kwon Do, ul. Słowackiego 104/31, zajęcia odbywać się będą w SP nr 7, ul. Bema 66, grupa 3-6 lat godz. 17.45, powyżej 7 roku życia i dorośli 18.45

10.zajęcia sportowo rekreacyjne z zakresu japońskiej sztuki walki Aikido Kobayashi dla dzieci (od 6 lat) i młodzieży (po wcześniejszym umówieniu tel. 504 234 024) Aikido Kobayashi Dojo, zajęcia odbywać się będą OPP „Dom Harcerza”, ul. Rynek Staromiejski 7 w godz. 18.00 – 19.00

11.zajęcia sportowo rekreacyjne z zakresu japońskiej sztuki walki Aikido Kobayashi dla dorosłych (po wcześniejszym umówieniu tel. 504 234 024) Aikido KobayashiDojo, zajęcia odbywać się będą w OPP „Dom Harcerza”, ul. Rynek Staromiejski 7w godz. 19.00 – 20.30

12. nordic walking i gymstick nordic walking (po wcześniejszym umówieniu R. Biegańska tel. 609 047 058) IX LO, ul. Rydygiera 12a, boisko, godz. 14.00

13. aguapark (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/ 651-38-56 w godz. 8.00 – 9.00– 5 biletów ) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji – Aguapark, ul. Hallera 79 w godz. 14.00 – 17.00

14. basen (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/ 623-36-34 w godz. 8.00 – 9.00 – 5 biletów) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji – Pływalnia z Hotelikiem, ul. Bażyńskich 9/17  godz. 15.20 lub 21.00

15. nordic walking (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/62-308-72 lub 697 707 086) MSM Klub „Sobótka”, wspólnie ze Stowarzyszeniem „Żyć lepiej”, ul. Wojska Polskiego 43/45, w godz. 16.30 – 18.00 zbiórka Stadion ul. Świętopełka

16. zajęcia karate tradycyjnego dla grup 60+ (po wcześniejszym umówieniu tel. 601 892 323) TKKT Kumade, ul. Wodociągowa 12/2, zajęcia odbywać się będą w Hali Widowiskowo – Sportowej Arena Toruń, ul. Bema, godz. 11.00

IV. Porady i diagnozy lekarskie

1. diagnoza schorzeń kręgosłupa i wad postawy, konsultacje dla dzieci i młodzieży (po
wcześniejszym umówieniu tel. 601 985 300) Centrum Terapii Manualnej Kręgosłupa „Kociński”, ul.
Targowa 21 w godz. 10.00 – 18.00

2. podstawowe testy alergiczne – 25% zniżki ( po wcześniejszym umówieniu tel. 56/ 652-27-48 lub 691 744 765) Autoryzowany Gabinet Biorezonansu „BIOMED”, ul. Św. Katarzyny 4 w godz. 9.00 – 17.00

3. terapia antynikotynowa– 20% zniżki (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/ 652-27-48 lub 691 744 765) Autoryzowany Gabinet Biorezonansu „BIOMED”, ul. Św. Katarzyny 4 w godz. 9.00 – 17.00

4. odczulanie alergii (po wcześniejszym umówieniu tel. 501 414 255) Bioharmed Medycyna Naturalna Reginald Liczkowski, Młyniec Drugi, ul. Jesionowa 3 w godz. 15.00 – 18.00

5. pierwsza pomoc przedmedyczna BLS+AED resuscytacja krążeniowo – oddechowa z użyciem AED. Stany nagłe (po wcześniejszym umówieniu tel. 724 123 979) Kar-Med Karol Wojtczak, zajęcia odbywać się będą w Toruńskim Związku TKKF, ul. Szosa Chełmińska 75 w godz. 17.00 – 18.30, tylko 11 maja
6. 65% rabatu na test obciążeń organizmu Vega Test  (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-39-43) Med – Life, ul. Dabrowskiego 6, C.H. Twierdza, w godz. 10.00 – 18.00

7. 50% rabatu na kwantową analizę składu ciała  (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-39-43) Med – Life, ul. Dabrowskiego 6, C.H. Twierdza, w godz. 10.00 – 18.00

8. badanie poziomu cholesterolu całkowitego (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-27-36) Laboratorium Przygoda Sp. z o.o. Grupa Alab, ul. Srebrnego 1 w godz. 7.00 – 16.00

9. badanie jamy ustnej – profilaktyka dzieci i młodzieży do 18 roku życia (po wcześniejszym umówieniu tel. 512 945 745 lub 516 138 555) NZOZ „ORMED”, ul. Żwirki i Wigury 49, w godz. 8.00 – 12.00

10. leczenie uzębienia w ramach NFZ (po wcześniejszym umówieniu tel. 512 945 745 lub 516 138 555) NZOZ „ORMED”, ul. Żwirki i Wigury 49, w godz. 8.00 – 12.00

11. badanie jamy ustnej – profilaktyka (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/62-10-811 lub 516 138 555) NZOZ „ORMED”, ul. Srebrenego 1, w godz. 13.00 – 16.00

12. leczenie uzębienia w ramach NFZ (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/62-10-811 lub 516 138 555) NZOZ „ORMED”, ul. Srebrenego 1, w godz. 13.00 – 16.00

13. 10% rabatu na leczenie prywatne uzębienia (skaling, piaskowanie, wybielanie) (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/62-10-811 lub 516 138 555) NZOZ „ORMED”, ul. Srebrenego 1, w godz. 13.00 – 16.00

14. analiza składu ciała z konsultacją – badanie mineralizacji oraz zapotrzebowani organizmu
(po wcześniejszym umówieniu tel. 500 603 705) Centrum Promocji Zdrowia i Urody, ul. Jęczmienna 1 w
godz. 8.00 – 18.00

15. diagnoza kwantowo-rezonansowa całego ciała w poszukiwaniu ognisk pasożytów i toksyn (po wcześniejszym umówieniu tel. 792 792 293) Klub Zdrowego Stylu Życia YODO, ul. Św. Józefa 17 (Uniwersyteckie Centrum Sportowe) w godz. 7.00 – 11.00

16. bezpłatny dobór szkieł okularowych(po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-23-26) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Kościuszki 41/47 w godz. 10.00 – 18.00

17.  specjalistyczne badania kwalifikacyjne pod względem używania okularów progresywnych (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-23-26) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Kościuszki 41/47 w godz. 10.00 – 18.00

18. badania użytkowników monitorów komputerowych w celu zapewnienia komfortowej pracy (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-23-26) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Kościuszki 41/47 w godz. 10.00 – 18.00

19. porady w zakresie korekcji wad wzroku i rehabilitacji wzrokowej (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-23-26) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Kościuszki 41/47 w godz. 10.00 – 18.00

20. pomiar ciśnienia Sklep Specjalistyczny Zaopatrzenia Medycznego Zofia Czerwińska,  ul. Wojska Polskiego 22/A  tel. 56/ 62-248-69 w godz. 11.00 – 16.00

21. tydzień zdrowia Zespół Szkół nr 31, ul. Dziewulskiego 41b koordynator Lidia Haładyn tel. 603 865 501

22. konsultacje psychologiczne (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/659-93-90) Żłobek Miejski nr 2, ul. Piskorskiej 9, godz. do uzgodnienia

23. konsultacje logopedyczne (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/659-93-90) Żłobek Miejski nr 2, ul. Piskorskiej 9, godz. do uzgodnienia

24. bezpłatny dobór szkieł okularowych(po wcześniejszym umówieniu tel. 56/660-22-68) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Legionów 216a w godz. 10.00 – 18.00

25.  specjalistyczne badania kwalifikacyjne pod względem używania okularów progresywnych (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/660-22-68) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Legionów 216a w godz. 10.00 – 18.00

26. badania użytkowników monitorów komputerowych w celu zapewnienia komfortowej pracy (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/660-22-68) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. legionów 216a w godz. 10.00 – 18.00

27. porady w zakresie korekcji wad wzroku i rehabilitacji wzrokowej (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/660-22-68) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Legionów 216a w godz. 10.00 – 18.00

28. masaż kręgosłupa (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia o

29. masaż całego ciała (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia

30. diagnostyka kręgosłupa (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia

31. diagnostyka narządu ruchu (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia

32. diagnostyka ruchomości stawów (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia

33. bezpłatny program profilaktyki raka szyjki macicy dla kobiet w wieku 25-59 lat (dla pacjentów Przychodni)  – Centrum Medyczne OLK-MED Sp. z o.o., Plac 18-go stycznia 4 tel. 56/ 622-66-66 lub 56/622-23-13 w godz. 8.00 – 18.00

34. bezpłatny program chorób układu krążenia dla 55,50,45,40,i 35 latków  (dla pacjentów Przychodni) Centrum Medyczne OLK-MED Sp. z o.o., Plac 18-go stycznia 4 tel. 56/622-66-66 lub 56/622-23-13, w godz. 8.00 – 14.00

35. bezpłatne szczepienia przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (dla pacjentów
Przychodni) (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/65-50-137 lub 509 814 450 – Centrum Medyczne
OLK-MED Sp. z o.o., Plac 18-go stycznia 4, w godz. 11.00 – 17.00

36. badanie poziomu cholesterolu całkowitego (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-27-36) Laboratorium Przygoda Sp. z o.o. Grupa Alab, ul. Grudziądzka 51B w godz. 7.00 – 18.00

V. Studia odnowy biologicznej i salony kosmetyczne i inne

1. zniżka 10% na kursy instruktorów rekreacji ruchowej i instruktorów sportu w różnych specjalnościach – Toruński Związek TKKF Zarząd Miejski w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 75 tel. (056) 65-22-168 w godz. 8.00 – 15.00

2. 10% zniżki na suplementy diety i odżywki oraz odzież i akcesoria sportowe F.H. „Profesjonalista” Anna Woźniak, ul. Podmurna 69 tel. 56/ 652-17-20 w godz. 10.00 – 18.00

3. 50% zniżki na seanse i karnety w grocie solnej (po wcześniejszym umówieniu tel. 500-520-290) Grota Solna Yodo UCS, ul. św. Józefa 17, w godz. 15.00 – 19.00

4. 10% rabatu na asortyment w sklepie Sklep „Sylwetka”, ul. Podmurna 54/56 tel. 56/ 652-16-45
w godz. 10.00 – 18.00

5. sauna – 5 osób (po wcześniejszym umówieniu tel. 503 720 160) Bella Line Wellness Centrum Wrzosy, ul. Orląt Lwowskich 9-11, w godz. 8.00 – 16.00

6. doradztwo jak zacząć jeździć na rolkach, jaki sprzęt wybrać, na co w technice zwracać uwagę Sklep Specjalistyczny ROLLA – Inicjatywy Wrotkarskie, ul. Szymanowskiego 20/12, w godz. 10.00 – 14.00

7. 10% rabatu na sprzęt wrotkarski/rolkarski dla osób z ulotką Miesiąca dla Zdrowia Sklep Specjalistyczny ROLLA – Inicjatywy Wrotkarskie, ul. Szymanowskiego 20/12, w godz. 10.00 – 18.00