PONIEDZIAŁEK

Droga do zdrowia – zacznij w poniedziałek

I. Aerobic i inne formy gimnastyki

1. gimnastyka dla pań „III wieku” (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/ 65-22-168) Toruński Związek TKKF Zarząd Miejski w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 75– zajęcia odbywać się będą w SP Nr 7, ul. Bema 66 godz. 18.15 i 19.15

2. ćwiczenia rekreacyjno – ruchowe – poprawa wad postawy  Toruński Klub  Karate OYAMA, ul. Szewska 8/9 p. Janusz Brodacki tel. 602 364 458, termin do uzgodnienia

3. plenerowe zajęcia rekreacyjne w zakresie ćwiczeń funkcjonalnych (Adam Czuba tel. 608 536 028 ) Boot Camp Polska, ul. Broniewskiego 74/7, zajęcia będą się odbywały w Parku na Bydgoskim Przedmieściu nad Martówką o godz. 19.30 oprócz 2 maja

4. teatrzyk tańca MIKRUSY II dla dzieci (5-10 lat) (po wcześniejszym umówieniu tel. 697 707 048 lub 56/622-56-64 w 50) MSM Klub „Kameleon”, ul. Tuwima 9 w godz. 17.00 – 18.30

5. aerobic (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/610-21-28) Dom Kultury Górsk, ul. Leśna 13/1, w godz. 18.00 – 19.00

6. zajęcia ruchowe Body Shape (po wcześniejszym umówieniu w dniu zajęć tel. 56/ 648-68-55) SM „Na Skarpie”, Klub „Zodiak, ul. Wyszyńskiego 6, godz. 18.00

7. fitness ABT – (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/65-30-111 – max 5 osób) Bella Line Wellness Centrum ul. Żółkiewskiego 8 godz. 8.30

8. fitness – freestyle (po wcześniejszym umówieniu tel. 506 387 259) „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o., ul. Solankowa 77, godz. 17.30

9. cardio-brzuch (po wcześniejszym umówieniu tel. 506 387 259) „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o., ul. Solankowa 77, godz. 17.30

10. acrobath yoga (po wcześniejszym umówieniu tel. 506 387 259) „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o., ul. Solankowa 77, godz. 19.30

11. zajęcia grupowe wg grafiku www.bluefitness.pl – 5 osób (po wcześniejszym umówieniu tel. 503 720 160) Bella Line Wellness Centrum Wrzosy, ul. Orląt Lwowskich 9-11, w godz. 8.00 – 16.00

12. ćwiczenia rehabilitacyjne wg programu „Stop dolegliwościom kręgosłupa” (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia

13. ćwiczenia rehabilitacyjne wg programu „Zdrowe stawy” (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia

II. Siłownie

1. mini siłownia dla pań (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/62-10-028) Fitness Klub TKKF, ul. Wojska Polskiego 43/45 w godz. 10.00 – 12.00

2. siłownia – 5 osób (po wcześniejszym umówieniu tel. 503 720 160) Bella Line Wellness Centrum Wrzosy, ul. Orląt Lwowskich 9-11, w godz. 8.00 – 16.00

III. Hale i boiska sportowe, baseny

1. nauka technik samoobrony i walki wręcz dla dzieci, młodzieży i dorosłych  Toruński Klub  Karate OYAMA, ul. Szewska 8/9 p. Janusz Brodacki tel. 602 364 458, termin do uzgodnienia

2. zajęcia rekreacyjne podstaw karate tradycyjnego i podstaw samoobrony dla dorosłych i młodzieży (po wcześniejszym umówieniu tel. 507 149 719) Akademicki Klub Karate Tradycyjnego zajęcia odbywać się będą na Hali Sportowej, ul. Przy Skarpie 4 o godz. 19.00

3. zajęcia rekreacyjne podstaw karate tradycyjnego i podstaw samoobrony dla dzieci (po wcześniejszym umówieniu tel. 507 149 719) Akademicki Klub Karate Tradycyjnego zajęcia odbywać się będą na Hali Sportowej, ul. Przy Skarpie 4 o godz. 16.00

4. Tai Chi (po wcześniejszym umówieniu tel. 608 571 049) Centrum Sztuk Taoistycznych Mariusz Pietrzak, zajęcia odbywać się będą w SP nr 1 ul. Wielkie Garbary 9, oprócz 2 maja, godz. 18.15

5. Qi Gong (po wcześniejszym umówieniu tel. 608 571 049) Centrum Sztuk Taoistycznych Mariusz Pietrzak, zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 1, ul. Wielkie Garbary 9, oprócz 2 maja, godz. 17.00

6. taekwondo olimpijskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych (po wcześniejszym umówieniu tel. 690 927 994) Klub Sportowy CENTURIA Tae Kwon Do , ul. Słowackiego 104/31, zajęcia odbywać się będą w ZS nr 15, ul. Paderewskiego 5/15 w godz. 18.00 – 19.00

7.zajęcia sportowo rekreacyjne z zakresu japońskiej sztuki walki Aikido Kobayashi dla dzieci
(od 6 lat) i młodzieży (po wcześniejszym umówieniu tel. 504 234 024) Aikido Kobayashi
Dojo, zajęcia odbywać się będą w Zespole Szkół nr 16, ul. Dziewulskiego 2, godz. 17.00

8. nordic walking i gymstick nordic walking (po wcześniejszym umówieniu R. Biegańska tel. 609 047 058) IX LO, ul. Rydygiera 12a, boisko, godz. 11.00

9. karate dla dzieci (po wcześniejszym umówieniu tel. 609 595 858) Toruński Klub Karate Kyokushin, ul. Osikowa 11, zajęcia odbywać się będą w SP nr 23, ul. Osikowa 11, godz. 17.00

10. karate dla dzieci (po wcześniejszym umówieniu tel. 609 595 858) Toruński Klub Karate Kyokushin, ul. Osikowa 11, zajęcia odbywać się będą w SP nr 3, ul. Legionów 210, godz. 17.00

11. aguapark (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/ 651-38-56 w godz. 8.00 – 9.00– 5 biletów ) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji – Aguapark, ul. Hallera 79 w godz. 15.00 – 17.00

12. basen (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/ 623-36-34 w godz. 8.00 – 9.00 – 5 biletów) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji – Pływalnia z Hotelikiem, ul. Bażyńskich 9/17  godz. 15.20 lub 21.00

13. zajęcia koszykówki dla dzieci w wieku 7-12 lat (po wcześniejszym umówieniu tel. 662 366 710) Akademia Koszykówki dla dzieci HOOPS4KIDS, ul. Kurpiowska 7/12, zajęcia odbywać się będą w LO nr IV, ul. Warszawska 5, w godz. 16.30 – 18.00

IV. Porady i diagnozy lekarskie

1. diagnoza schorzeń kręgosłupa i wad postawy, konsultacje dla dzieci i młodzieży (po
wcześniejszym umówieniu tel. 601 985 300) Centrum Terapii Manualnej Kręgosłupa „Kociński”, ul.
Targowa 21 w godz. 10.00 – 18.00

2. podstawowe testy alergiczne – 25% zniżki ( po wcześniejszym umówieniu tel. 56/ 652-27-48 lub 691 744 765) Autoryzowany Gabinet Biorezonansu „BIOMED”, ul. Św. Katarzyny 4 w godz. 9.00 – 17.00

3. terapia antynikotynowa– 20% zniżki (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/ 652-27-48 lub 691 744 765) Autoryzowany Gabinet Biorezonansu „BIOMED”, ul. Św. Katarzyny 4 w godz. 9.00 – 17.00

4. testy alergiczne, bezinwazyjne (po wcześniejszym umówieniu tel. 501 414 255) Bioharmed Medycyna Naturalna Reginald Liczkowski, Młyniec Drugi, ul. Jesionowa 3 w godz. 15.00 – 18.00

5. 65% rabatu na test obciążeń organizmu Vega Test  (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-39-43) Med – Life, ul. Dabrowskiego 6, C.H. Twierdza, w godz. 10.00 – 18.00

6. 50% rabatu na kwantową analizę składu ciała  (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-39-43) Med – Life, ul. Dabrowskiego 6, C.H. Twierdza, w godz. 10.00 – 18.00

7. badanie jamy ustnej – profilaktyka(po wcześniejszym umówieniu tel. 56/654-32-20 w 36 lub 516-138-555) NZOZ „ORMED”, ul. Grunwaldzka 25 w godz. 8.00 – 12.00

8. leczenie uzębienia w ramach NFZ (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/654-32-20 w 36 lub 516-138-555) NZOZ „ORMED”, ul. Grunwaldzka 25 w godz. 8.00 – 12.00

9. 10% zniżki na leczenie uzębienia prywatnie (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/654-32-20 w 36 lub 516-138-555) NZOZ „ORMED”, ul. Grunwaldzka 25 w godz. 8.00 – 12.00

10. badanie poziomu cholesterolu całkowitego (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-27-36) Laboratorium Przygoda Sp. z o.o. Grupa Alab, ul. Srebrnego 1 w godz. 7.00 – 16.00

11. badanie jamy ustnej – profilaktyka dzieci i młodzieży do 18 roku życia (po wcześniejszym umówieniu tel. 733 420 749 lub 516 138 555) NZOZ „ORMED”, ul. Bażyńskich 30/36, w godz. 8.00 – 12.00

12. leczenie uzębienia w ramach NFZ (po wcześniejszym umówieniu tel. 733 420 749 lub 516 138 555) NZOZ „ORMED”, ul. Bażyńskich 30/36, w godz. 8.00 – 12.00

13. badanie jamy ustnej – profilaktyka (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/62-10-811 lub 516 138 555) NZOZ „ORMED”, ul. Srebrenego 1, w godz. 15.00 – 18.00

14. leczenie uzębienia w ramach NFZ (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/62-10-811 lub 516 138 555) NZOZ „ORMED”, ul. Srebrenego 1, w godz. 15.00 – 18.00

15. 10% rabatu na leczenie prywatne uzębienia (skaling, piaskowanie, wybielanie) (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/62-10-811 lub 516 138 555) NZOZ „ORMED”, ul. Srebrenego 1, w godz. 15.00 – 18.00

16. analiza składu ciała z konsultacją – badanie mineralizacji oraz zapotrzebowani organizmu
(po wcześniejszym umówieniu tel. 500 603 705) Centrum Promocji Zdrowia i Urody, ul. Jęczmienna 1 w
godz. 8.00 – 18.00

17. diagnoza kwantowo-rezonansowa całego ciała w poszukiwaniu ognisk pasożytów i toksyn (po wcześniejszym umówieniu tel. 792 792 293) Klub Zdrowego Stylu Życia YODO, ul. Św. Józefa 17 (Uniwersyteckie Centrum Sportowe) w godz. 7.00 – 11.00

18. bezpłatny dobór szkieł okularowych(po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-23-26) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Kościuszki 41/47 w godz. 10.00 – 14.00

19.  specjalistyczne badania kwalifikacyjne pod względem używania okularów progresywnych (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-23-26) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Kościuszki 41/47 w godz. 10.00 – 14.00

20. badania użytkowników monitorów komputerowych w celu zapewnienia komfortowej pracy (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-23-26) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Kościuszki 41/47 w godz. 10.00 – 14.00

21. porady w zakresie korekcji wad wzroku i rehabilitacji wzrokowej (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-23-26) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Kościuszki 41/47 w godz. 10.00 – 14.00

22. pomiar ciśnienia Sklep Specjalistyczny Zaopatrzenia Medycznego Zofia Czerwińska,  ul. Wojska Polskiego 22/A  tel. 56/ 62-248-69 w godz. 11.00 – 16.00

23. tydzień zdrowia Zespół Szkół nr 31, ul. Dziewulskiego 41b koordynator Lidia Haładyn tel. 603 865 501

24. konsultacje psychologiczne (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/659-93-90) Żłobek Miejski nr 2, ul. Piskorskiej 9, godz. do uzgodnienia

25. konsultacje logopedyczne (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/659-93-90) Żłobek Miejski nr 2, ul. Piskorskiej 9, godz. do uzgodnienia

26. bezpłatny dobór szkieł okularowych(po wcześniejszym umówieniu tel. 56/660-22-68) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Legionów 216a w godz. 10.00 – 18.00

27.  specjalistyczne badania kwalifikacyjne pod względem używania okularów progresywnych (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/660-22-68) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Legionów 216a w godz. 10.00 – 18.00

28. badania użytkowników monitorów komputerowych w celu zapewnienia komfortowej pracy (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/660-22-68) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. legionów 216a w godz. 10.00 – 18.00

29. porady w zakresie korekcji wad wzroku i rehabilitacji wzrokowej (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/660-22-68) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Legionów 216a w godz. 10.00 – 18.00

30. masaż kręgosłupa (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia o

31. masaż całego ciała (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia

32. diagnostyka kręgosłupa (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia

33. diagnostyka narządu ruchu (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia

34. diagnostyka ruchomości stawów (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia

35. bezpłatny program profilaktyki raka szyjki macicy dla kobiet w wieku 25-59 lat (dla pacjentów Przychodni)  – Centrum Medyczne OLK-MED Sp. z o.o., Plac 18-go stycznia 4 tel. 56/ 622-66-66 lub 56/622-23-13 w godz. 8.00 – 18.00

36. bezpłatny program chorób układu krążenia dla 55,50,45,40,i 35 latków  (dla pacjentów Przychodni) Centrum Medyczne OLK-MED Sp. z o.o., Plac 18-go stycznia 4 tel. 56/622-66-66 lub 56/622-23-13, w godz. 8.00 – 14.00

37. bezpłatne szczepienia przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (dla pacjentów Przychodni) (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/65-50-137 lub 509 814 450 – Centrum Medyczne OLK-MED Sp. z o.o., Plac 18-go stycznia 4, w godz. 11.00 – 17.00

38. badanie poziomu cholesterolu całkowitego (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-27-36) Laboratorium Przygoda Sp. z o.o. Grupa Alab, ul. Grudziądzka 51B w godz. 7.00 – 18.00

V. Studia odnowy biologicznej i salony kosmetyczne i inne

1. zniżka 10% na kursy instruktorów rekreacji ruchowej i instruktorów sportu w różnych specjalnościach – Toruński Związek TKKF Zarząd Miejski w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 75 tel. 56/ 65-22-168 w godz. 8.00 – 15.00

2. 10% zniżki na suplementy diety i odżywki oraz odzież i akcesoria sportowe F.H. „Profesjonalista” Anna Woźniak, ul. Podmurna 69 tel. 56/ 652-17-20 w godz. 10.00 – 18.00

3. 50% zniżki na seanse i karnety w grocie solnej (po wcześniejszym umówieniu tel. 500-520-290) Grota Solna Yodo UCS, ul. św. Józefa 17, w godz. 15.00 – 19.00

4. 10% rabatu na asortyment w sklepie Sklep „Sylwetka”, ul. Podmurna 54/56 tel. 56/ 652-16-45
w godz. 10.00 – 18.00

5. sauna – 5 osób (po wcześniejszym umówieniu tel. 503 720 160) Bella Line Wellness Centrum Wrzosy, ul. Orląt Lwowskich 9-11, w godz. 8.00 – 16.00

6. doradztwo jak zacząć jeździć na rolkach, jaki sprzęt wybrać, na co w technice zwracać uwagę Sklep Specjalistyczny ROLLA – Inicjatywy Wrotkarskie, ul. Szymanowskiego 20/12, w godz. 10.00 – 14.00

7. 10% rabatu na sprzęt wrotkarski/rolkarski dla osób z ulotką Miesiąca dla Zdrowia Sklep Specjalistyczny ROLLA – Inicjatywy Wrotkarskie, ul. Szymanowskiego 20/12, w godz. 10.00 – 18.00