PIĄTEK

Stres – nie martw się

I. Aerobic i inne formy gimnastyki

1. gimnastyka 50+ (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/62-10-028) Fitness Klub TKKF, ul. Wojska Polskiego 43/45 w godz. 17.15

1. BPU (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/62-10-028) Fitness Klub TKKF, ul. Wojska Polskiego 43/45 w godz. 18.15
2. cardio brzuch (po wcześniejszym umówieniu tel. 506 387 259) „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o., ul. Solankowa 77, godz. 17.30
3. ćwiczenia rekreacyjno – ruchowe – poprawa wad postawy  Toruński Klub  Karate OYAMA, ul. Szewska 8/9 p. Janusz Brodacki tel. 602 364 458, termin do uzgodnienia

4. zajęcia grupowe wg grafiku www.bluefitness.pl – 5 osób (po wcześniejszym umówieniu tel. 503 720 160) Bella Line Wellness Centrum Wrzosy, ul. Orląt Lwowskich 9-11, w godz. 8.00 – 16.00

5. ćwiczenia rehabilitacyjne wg programu „Stop dolegliwościom kręgosłupa” (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia

6. ćwiczenia rehabilitacyjne wg programu „Zdrowe stawy” (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia

7. stop dolegliwościom kręgosłupa (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931 p. Janusz Danielczyk) Fitness Klub TKKF, ul. Wojska Polskiego 43/45, godz. 12.30

II. Siłownie

1. mini siłownia dla pań (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/62-10-028) Fitness Klub TKKF, ul. Wojska Polskiego 43/45 w godz. 10.00 – 12.00

2. siłownia (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/611-49-56) Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, ul. św. Józefa 17, w godz. 12.00 – 13.00, oprócz 27 maja

3. siłownia – 5 osób (po wcześniejszym umówieniu tel. 503 720 160) Bella Line Wellness Centrum Wrzosy, ul. Orląt Lwowskich 9-11, w godz. 8.00 – 16.00

III. Hale i boiska sportowe, baseny

1. nauka technik samoobrony i walki wręcz dla dzieci, młodzieży i dorosłych  Toruński Klub  Karate OYAMA, ul. Szewska 8/9 p. Janusz Brodacki tel. 602 364 458, termin do uzgodnienia

2. nordic walking (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/610-21-28) Dom Kultury Górsk, ul. Leśna 13/1, w godz. 11.00 – 12.30

3. karate dla dzieci Klub Karate Shotokan „Dojo Toruń”, ul. Lecha 5/7 tel. 601 919 641 w godz. 18.00 – 19.00

4. treningi  Krav Maga dla dzieci 9-13 lat  (po wcześniejszym umówieniu tel. 600 027 338) Krav Tor Ośrodek Szkolenia samoobrony KRAV MAGA Kotowski  Zbigniew ul. Kusocińskiego 12/40, zajęcia odbywać się będą w Gimnazjum nr 2, ul. Pająkowskiego 44 godz. 17.00

5. taekwondo olimpijskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych (po wcześniejszym umówieniu tel. 690 927 994) Klub Sportowy CENTURIA Tae Kwon Do, ul. Słowackiego 104/31, zajęcia odbywać się będą w SP nr 7, ul. Bema 66, grupa powyżej 7 roku życia i początkujący dorośli, godz. 17.30 + grupa Centuria Junior 3-6 lat w tym samym czasie

6. zajęcia sportowo rekreacyjne z zakresu japońskiej sztuki walki Aikido Kobayashi dla dzieci
(od 6 lat) i młodzieży (po wcześniejszym umówieniu tel. 504 234 024) Aikido Kobayashi Dojo, zajęcia
odbywać się będą w ZS nr 14, ul. Hallera 79, w godz. 17.00 – 18.00

7.zajęcia sportowo rekreacyjne z zakresu japońskiej sztuki walki Aikido Kobayashi dla
dorosłych (po wcześniejszym umówieniu tel. 504 234 024) Aikido Kobayashi Dojo, zajęcia odbywać się
będą w ZS nr 14, ul. Hallera 14, w godz. 19.00 – 20.30

8. karate dla dzieci (po wcześniejszym umówieniu tel. 609 595 858) Toruński Klub Karate Kyokushin, ul. Osikowa 11, zajęcia odbywać się będą w SP nr 3, ul. Legionów 210, godz. 17.00

9. aguapark (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/ 651-38-56 w godz. 8.00 – 9.00– 5 biletów ) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji – Aguapark, ul. Hallera 79 w godz. 15.00 – 21.00

10. basen (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/ 623-36-34 w godz. 8.00 – 9.00 – 5 biletów) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji – Pływalnia z Hotelikiem, ul. Bażyńskich 9/17  godz. 15.20 lub 21.00

IV. Porady i diagnozy lekarskie

1. diagnoza schorzeń kręgosłupa i wad postawy, konsultacje dla dzieci i młodzieży (po
wcześniejszym umówieniu tel. 601 985 300) Centrum Terapii Manualnej Kręgosłupa „Kociński”, ul.
Targowa 21 w godz. 10.00 – 18.00

2. podstawowe testy alergiczne – 25% zniżki ( po wcześniejszym umówieniu tel. 56/ 652-27-48 lub 691 744 765) Autoryzowany Gabinet Biorezonansu „BIOMED”, ul. Św. Katarzyny 4 w godz. 9.00 – 17.00

3. terapia antynikotynowa– 20% zniżki (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/ 652-27-48 lub 691 744 765) Autoryzowany Gabinet Biorezonansu „BIOMED”, ul. Św. Katarzyny 4 w godz. 9.00 – 17.00

4.bóle kręgosłupa (po wcześniejszym umówieniu tel. 501 414 255) Bioharmed Medycyna Naturalna Reginald Liczkowski, Młyniec Drugi, ul. Jesionowa 3 w godz. 15.00 – 18.00

5. 65% rabatu na test obciążeń organizmu Vega Test  (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-39-43) Med – Life, ul. Dabrowskiego 6, C.H. Twierdza, w godz. 10.00 – 18.00

6. 50% rabatu na kwantową analizę składu ciała  (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-39-43) Med – Life, ul. Dabrowskiego 6, C.H. Twierdza, w godz. 10.00 – 18.00

7. badanie poziomu cholesterolu całkowitego (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-27-36) Laboratorium Przygoda Sp. z o.o. Grupa Alab, ul. Srebrnego 1 w godz. 7.00 – 16.00

8. badanie jamy ustnej – profilaktyka (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/62-10-811 lub 516 138 555) NZOZ „ORMED”, ul. Srebrenego 1, w godz. 12.00 – 14.00

9. leczenie uzębienia w ramach NFZ (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/62-10-811 lub 516 138 555) NZOZ „ORMED”, ul. Srebrenego 1, w godz. 12.00 – 14.00

10. 10% rabatu na leczenie prywatne uzębienia (skaling, piaskowanie, wybielanie) (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/62-10-811 lub 516 138 555) NZOZ „ORMED”, ul. Srebrenego 1, w godz. 12.00 – 14.00

11. analiza składu ciała z konsultacją – badanie mineralizacji oraz zapotrzebowani organizmu
(po wcześniejszym umówieniu tel. 500 603 705) Centrum Promocji Zdrowia i Urody, ul. Jęczmienna 1 w
godz. 8.00 – 18.00

12. diagnoza kwantowo-rezonansowa całego ciała w poszukiwaniu ognisk pasożytów i toksyn (po wcześniejszym umówieniu tel. 792 792 293) Klub Zdrowego Stylu Życia YODO, ul. Św. Józefa 17 (Uniwersyteckie Centrum Sportowe) w godz. 7.00 – 11.00

13. bezpłatny dobór szkieł okularowych(po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-23-26) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Kościuszki 41/47 w godz. 10.00 – 14.00

14.  specjalistyczne badania kwalifikacyjne pod względem używania okularów progresywnych (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-23-26) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Kościuszki 41/47 w godz. 10.00 – 14.00

15. badania użytkowników monitorów komputerowych w celu zapewnienia komfortowej pracy (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-23-26) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Kościuszki 41/47 w godz. 10.00 – 14.00

16. porady w zakresie korekcji wad wzroku i rehabilitacji wzrokowej (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-23-26) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Kościuszki 41/47 w godz. 10.00 – 14.00

17. pomiar ciśnienia Sklep Specjalistyczny Zaopatrzenia Medycznego Zofia Czerwińska,  ul. Wojska Polskiego 22/A  tel. 56/ 62-248-69 w godz. 11.00 – 16.00

18. tydzień zdrowia Zespół Szkół nr 31, ul. Dziewulskiego 41b koordynator Lidia Haładyn tel. 603 865 501

19. konsultacje psychologiczne (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/659-93-90) Żłobek Miejski nr 2, ul. Piskorskiej 9, godz. do uzgodnienia

20. konsultacje logopedyczne (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/659-93-90) Żłobek Miejski nr 2, ul. Piskorskiej 9, godz. do uzgodnienia

21. bezpłatny dobór szkieł okularowych(po wcześniejszym umówieniu tel. 56/660-22-68) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Legionów 216a w godz. 10.00 – 18.00

22.  specjalistyczne badania kwalifikacyjne pod względem używania okularów progresywnych (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/660-22-68) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Legionów 216a w godz. 10.00 – 18.00

23. badania użytkowników monitorów komputerowych w celu zapewnienia komfortowej pracy (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/660-22-68) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. legionów 216a w godz. 10.00 – 18.00

24. porady w zakresie korekcji wad wzroku i rehabilitacji wzrokowej (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/660-22-68) Salon Optyczny Trejnowscy s.c. , ul. Legionów 216a w godz. 10.00 – 18.00

25. masaż kręgosłupa (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia o

26. masaż całego ciała (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia

27. diagnostyka kręgosłupa (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia

28. diagnostyka narządu ruchu (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia

29. diagnostyka ruchomości stawów (po wcześniejszym umówieniu tel. 602 500 931) Szkoła Zdrowego Kręgosłupa – Janusz Danielczyk, ul. Żółkiewskiego 37/41, termin do uzgodnienia

30. bezpłatny program profilaktyki raka szyjki macicy dla kobiet w wieku 25-59 lat (dla pacjentów Przychodni)  – Centrum Medyczne OLK-MED Sp. z o.o., Plac 18-go stycznia 4 tel. 56/ 622-66-66 lub 56/622-23-13 w godz. 8.00 – 18.00

31. bezpłatny program chorób układu krążenia dla 55,50,45,40,i 35 latków  (dla pacjentów Przychodni) Centrum Medyczne OLK-MED Sp. z o.o., Plac 18-go stycznia 4 tel. 56/622-66-66 lub 56/622-23-13, w godz. 8.00 – 14.00

32. bezpłatne szczepienia przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (dla pacjentów Przychodni) (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/65-50-137 lub 509 814 450 – Centrum Medyczne OLK-MED Sp. z o.o., Plac 18-go stycznia 4, w godz. 11.00 – 17.00

33. badanie poziomu cholesterolu całkowitego (po wcześniejszym umówieniu tel. 56/623-27-36) Laboratorium Przygoda Sp. z o.o. Grupa Alab, ul. Grudziądzka 51B w godz. 7.00 – 18.00

V. Studia odnowy biologicznej i salony kosmetyczne i inne

1. zniżka 10% na kursy instruktorów rekreacji ruchowej i instruktorów sportu w różnych specjalnościach – Toruński Związek TKKF Zarząd Miejski w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 75 tel. (056) 65-22-168 w godz. 8.00 – 15.00

2. 10% zniżki na suplementy diety i odżywki oraz odzież i akcesoria sportowe F.H. „Profesjonalista” Anna Woźniak, ul. Podmurna 69 tel. 56/ 652-17-20 w godz. 10.00 – 18.00

3. 50% zniżki na seanse i karnety w grocie solnej (po wcześniejszym umówieniu tel. 500-520-290) Grota Solna Yodo UCS, ul. św. Józefa 17, w godz. 15.00 – 19.00

4. 10% rabatu na asortyment w sklepie Sklep „Sylwetka”, ul. Podmurna 54/56 tel. 56/ 652-16-45
w godz. 10.00 – 18.00

5. sauna – 5 osób (po wcześniejszym umówieniu tel. 503 720 160) Bella Line Wellness Centrum Wrzosy, ul. Orląt Lwowskich 9-11, w godz. 8.00 – 16.00

6. doradztwo jak zacząć jeździć na rolkach, jaki sprzęt wybrać, na co w technice zwracać uwagę Sklep Specjalistyczny ROLLA – Inicjatywy Wrotkarskie, ul. Szymanowskiego 20/12, w godz. 10.00 – 14.00

7. 10% rabatu na sprzęt wrotkarski/rolkarski dla osób z ulotką Miesiąca dla Zdrowia Sklep Specjalistyczny ROLLA – Inicjatywy Wrotkarskie, ul. Szymanowskiego 20/12, w godz. 10.00 – 18.00