Konwencja Mikołajkowa Fitness

Toruński  Związek TKKF wykorzystuje  każdą okazję, aby promować  zdrowy styl życia i  pokazywać mieszkańcom Torunia korzyści płynące dla  zdrowia  z aktywności fizycznej.

XII Mikołajkowa Konwencja Fitness  organizowana  przez Studium Rekreacji dla Pań „Bella – Line” wspólnie z TKKF idealnie  wpisuje  się w te działania.
Już po raz 12!

Mikołajkowa Konwencja Fitness w Toruniu
5 grudnia  2015 r.
Po raz pierwszy na 12 Mikołajkowej Konwencji Fitness  wystąpi  Lorenzo Mrlorenz – zawodowy  judoka  z Włoch oraz znakomici polscy prezenterzy, 22 różnorodne lekcje na  3 salach ćwiczeń, promocyjna sprzedaż odzieży fitness  oraz płyt z muzyką fitness, poczęstunek  no  i  oczywiście  jak co roku – upominki  od św. Mikołaja!

Konwencja odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 2, przy ul. Targowej 17 w Toruniu.

Więcej informacji na stronie:
www.mikolajkowakonwencjafitness.pl
oraz pod nr telefonu: 606 991 798

Zgłoszenia  prosimy przesyłać na adres:
bellaline@interia.pl

Na  Mikołajkowej  Konwencji Fitness  można podziwiać  prawie  200 instruktorek fitness  z terenu Torunia i nie  tylko, które  będą zapoznawały się  z nowymi trendami w Fitnessie.

Na tą część zapraszamy nauczycieli  WF i osoby, które  ćwiczą w toruńskich Fitness  Klubach. Warto podpatrywać najlepszych (a  tak na marginesie, czy może być coś piękniejszego niż 200 pięknych kobiet  tańczących jednocześnie?)

Wszystkich serdecznie  zapraszamy!